26 січня 2024 року в Сумській Бізнес-школі розпочато реалізацію короткострокової освітньої програми «Підприємництво та бізнес-панування», в якому беруть участь 26 осіб, у складі яких учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни, члени їх сімей та члени сімей загиблих військовослужбовців, що проживають на території Сумської області.

Впродовж реалізації першого тематичного блоку курсу к.е.н, доцентом кафедри економіки та підприємництва імені професора І.М. Брюховецького Олександром КОВБАСОЮ, 3 лютого 2024 р. було представлено практичні кейси з питань планування та розвитку бізнесу. Окрему увагу лектора було зосереджено на ключових вимогах до бізнес-планування, складових елементах бізнес-плану, успішних вітчизняних та міжнародних практиках ведення бізнесу. Кожному тематичному блоку бізнес-плану було приділено детально увагу та обговорено можливі вектору руху, в залежності від бізнес-ідеї. Дякуємо лектору та слухачам за плідну дискусію.